Volkswagen Touran - 2003 - zdjęcie 1
1 / 7
I LICYTACJA

Volkswagen Touran

2003·240 094 km·Benzyna

Volkswagen Touran hatchback, 1.6, 2003, benzyna

Okazja albo nie? Oddaj swój głos

Cena wywołania
4000 PLN
3000PLN
-25%vs wycena
Oszczędzasz 1000 PLNwycena urzędu: 4000 PLN

Informacje o licytacji

Okres
7–14 września 2026
poniedziałek · godz. 11:00
Lokalizacja
Jędrzejów
11 LISTOPADA 33
Organizator
Urząd Skarbowy w Jędrzejowie
Źródło
Zobacz oryginalne ogłoszenie
Dostęp: 31 sierpnia 2026

Szczegóły pojazdu

Marka
Volkswagen
Model
Touran
Rok
2003
Przebieg
240 094 km
Paliwo
Benzyna
Pojemność
1598 cm³
Kolor
srebrny
Stan
Używany
Nr rejestracyjny
SC792AW
Pierwsza rejestracja
13.06.2003
VIN
WVGZZZ1TZ3W015120
Sprawdź historię pojazdu

Podaj nr rejestracyjny, VIN i datę pierwszej rejestracji na stronie moj.gov.pl

Informacje dodatkowe

Brak ważnego badania technicznego. Kluczyki - 1 kpl. Hak Polisa korporacyjna na okres od 21.08.2026 r. do 20.08.2027 r. - opłacona I rata. Stan licznika podano według ostatniego odczytu podczas badania technicznego w dniu 5.10.2024 r. (240 094 km). 04.09.2026 w godz. od 8:00 do 9:00

Na co zwrócić uwagę

Nie znaleźliśmy typowych czerwonych flag w obwieszczeniu — to nie gwarancja, przeczytaj dokumenty.

Analiza automatyczna na podstawie treści ogłoszenia — zawsze przeczytaj pełne obwieszczenie.

Jak wziąć udział?

  1. 1

    Załóż konto na login.gov.pl

    Licytacja jest w pełni online — potrzebujesz Profilu Zaufanego lub e-dowodu.

  2. 2

    Wpłać wadium

    przed rozpoczęciem licytacji (kwota i termin w obwieszczeniu)

  3. 3

    Licytuj

    Start: 7 września 2026. Licytuj online na portalu eLicytacje KAS.

Dowiedz się więcej w poradniku

Ważna informacja

Prezentowane dane mają charakter wyłącznie informacyjny. Informacje są pobierane automatycznie ze stron publicznych i przetwarzane przez algorytmy AI, co może prowadzić do błędów lub nieścisłości.

Przed podjęciem decyzji zawsze weryfikuj wszystkie informacje bezpośrednio u organizatora licytacji oraz w oficjalnych dokumentach.

Zobacz regulamin