Audi A3 - 2010 - zdjęcie 1
1 / 6
🛒 KUP TERAZUszkodzony

Audi A3

2010·166 932 km·Benzyna

Audi A3 z 2010 r.

Okazja albo nie? Oddaj swój głos

Cena
14 000 PLN
4000PLN
-71%vs wycena
Oszczędzasz 10 000 PLNwycena urzędu: 14 000 PLN

Informacje o licytacji

Okres
8 września 2026 – 8 października 2026
wtorek–czwartek · godz. 10:00
Lokalizacja
Gdańsk
Rzeźnicka 54/56
Organizator
Pierwszy Urząd Skarbowy w Gdańsku
Źródło
Zobacz oryginalne ogłoszenie
Dostęp: 1 września 2026

Szczegóły pojazdu

Marka
Audi
Model
A3
Rok
2010
Przebieg
166 932 km
Paliwo
Benzyna
Pojemność
1798 cm³
Kolor
biały
Stan
Używany
Nr rejestracyjny
GDA 1459E
Pierwsza rejestracja
30.10.2010
VIN
WAUZZZ8P7BA060659
Sprawdź historię pojazdu

Podaj nr rejestracyjny, VIN i datę pierwszej rejestracji na stronie moj.gov.pl

Pojazd uszkodzony / powypadkowy

Informacje dodatkowe

Kierownica po prawej stronie (anglik). Sprawny technicznie, zadbany. Moc 118 KW. Przegląd rejestracyjny ważny do 30.09.2026 r. Kluczyk z pilotem - 1 szt. 04.09.2026 w godzinach od 09:00 do 09:30

Na co zwrócić uwagę

Nie znaleźliśmy typowych czerwonych flag w obwieszczeniu — to nie gwarancja, przeczytaj dokumenty.

Analiza automatyczna na podstawie treści ogłoszenia — zawsze przeczytaj pełne obwieszczenie.

Jak wziąć udział?

  1. 1

    Załóż konto na login.gov.pl

    Licytacja jest w pełni online — potrzebujesz Profilu Zaufanego lub e-dowodu.

  2. 2

    Wpłać wadium

    przed rozpoczęciem licytacji (kwota i termin w obwieszczeniu)

  3. 3

    Licytuj

    Start: 8 września 2026. Licytuj online na portalu eLicytacje KAS.

Dowiedz się więcej w poradniku

Ważna informacja

Prezentowane dane mają charakter wyłącznie informacyjny. Informacje są pobierane automatycznie ze stron publicznych i przetwarzane przez algorytmy AI, co może prowadzić do błędów lub nieścisłości.

Przed podjęciem decyzji zawsze weryfikuj wszystkie informacje bezpośrednio u organizatora licytacji oraz w oficjalnych dokumentach.

Zobacz regulamin