Volkswagen Polo - 2010 - zdjęcie 1
1 / 3
II LICYTACJA

Volkswagen Polo

2010·241 556 km·Benzyna+LPG

Samochód osobowy Volkswagen Polo

Okazja albo nie? Oddaj swój głos

Cena wywołania
15 000 PLN
7500PLN
-50%vs wycena
Oszczędzasz 7500 PLNwycena urzędu: 15 000 PLN

Informacje o licytacji

Okres
17–24 września 2026
czwartek · godz. 09:00
Lokalizacja
Kacice
Kacice 86
Organizator
Urząd Skarbowy w Pułtusku
Źródło
Zobacz oryginalne ogłoszenie
Dostęp: 5 września 2026

Szczegóły pojazdu

Marka
Volkswagen
Model
Polo
Rok
2010
Przebieg
241 556 km
Paliwo
Benzyna+LPG
Pojemność
1198 cm³
Kolor
czarny
Stan
Uszkodzony
Nr rejestracyjny
WPU38447
Pierwsza rejestracja
5.11.2010
VIN
WVWZZZ6RZBY049013
Sprawdź historię pojazdu

Podaj nr rejestracyjny, VIN i datę pierwszej rejestracji na stronie moj.gov.pl

Informacje dodatkowe

Pojazd uszkodzony po wypadku drogowym, poduszki powietrzne do wymiany. 11.09.2026 do 11.09.2026 w godz. od 10:00 do 11:00 Pojazd uszkodzony.

Na co zwrócić uwagę

Nie znaleźliśmy typowych czerwonych flag w obwieszczeniu — to nie gwarancja, przeczytaj dokumenty.

Analiza automatyczna na podstawie treści ogłoszenia — zawsze przeczytaj pełne obwieszczenie.

Jak wziąć udział?

  1. 1

    Załóż konto na login.gov.pl

    Licytacja jest w pełni online — potrzebujesz Profilu Zaufanego lub e-dowodu.

  2. 2

    Wpłać wadium

    1500 zł przed rozpoczęciem licytacji (kwota i termin w obwieszczeniu)

  3. 3

    Licytuj

    Start: 17 września 2026. Licytuj online na portalu eLicytacje KAS.

Dowiedz się więcej w poradniku

Ważna informacja

Prezentowane dane mają charakter wyłącznie informacyjny. Informacje są pobierane automatycznie ze stron publicznych i przetwarzane przez algorytmy AI, co może prowadzić do błędów lub nieścisłości.

Przed podjęciem decyzji zawsze weryfikuj wszystkie informacje bezpośrednio u organizatora licytacji oraz w oficjalnych dokumentach.

Zobacz regulamin